482 - Sängbord / pottskåp mahogny
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SÄNGBORD / pottskåp, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, sarg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-talets första hälft, höjd ca 47, 50 x 34 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
776614
Päivämäärä:
2020-08-21