486 - Pottskåp sengustavianskt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP / sängbord, sengustavianskt, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, låda, dörrpar, skivan med tråg, 1800-tal, höjd 78, 49 x 32 cm

Bruksslitage

776619

2020-08-21