487 - Brasskärm gustaviansk stil

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSKÄRM, gustaviansk stil, träskuret krön, detaljer i pastellage, vitmålad samt delvis bronserad, 1800-/1900-tal, höjd ca 114 x 85 cm

bruksslitage, saknar "fyllning" med broderi

776620

2020-08-21