Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
BRASSKÄRM, gustaviansk stil, träskuret krön, detaljer i pastellage, vitmålad samt delvis bronserad, 1800-/1900-tal, höjd ca 114 x 85 cm
bruksslitage, saknar "fyllning" med broderi
776620
2020-08-21