614 - Agda Nordlöf oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AGDA NORDLÖF (1884-1965), sydländsk kvinna i hatt, olja på duk, signerad Agda Nordlöf, ca 62 x 50 cm

oramad

776621

2020-08-21