Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AGDA NORDLÖF (1884-1965), sydländsk kvinna i hatt, olja på duk, signerad Agda Nordlöf, ca 62 x 50 cm
oramad
776621
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här