615 - Teckning ung beduin

615 - Teckning ung beduin
615 - Teckning ung beduin
615 - Teckning ung beduin
615 - Teckning ung beduin

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), ung beduin, krita och täckvitt på papper, osignerad, ca 55 x 35 cm

776622

2020-08-21