713 - Eva Holmberg-Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA HOLMBERG-JACOBSSON (1910-2003), dam i lila, olja på duk, signerad Eva Holmberg-J, ca 56 x46 cm

776629

2020-08-22