Vägglampetter två par

Vägglampetter två par
Vägglampetter två par
Vägglampetter två par
Vägglampetter två par
Vägglampetter två par
Vägglampetter två par
Vägglampetter två par
Vägglampetter två par

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

VÄGGLAMPETTER, två par, 18/1900-tal, mässing, för två ljus vardera, medföljer ljusmanchetter behängd med prismor, längd ca 50 cm

Bruksslitage, enstaka nagg förekommer

776643

2020-05-29