Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
VÄGGLAMPETTER, två par, 18/1900-tal, mässing, för två ljus vardera, medföljer ljusmanchetter behängd med prismor, längd ca 50 cm
Bruksslitage, enstaka nagg förekommer
776643
2020-05-29