617 - Gossporträtt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR /1800-/1900-tal), gossporträtt, olja på duk, osignerad, ca 47 x 33 cm

776649

2020-08-21