618 - Dam i rött oljemålning

618 - Dam i rött oljemålning
618 - Dam i rött oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt av dam i rött, olja på pannå, osignerad, ca 21 x 16 cm

776658

2020-08-21