Vera Nilsson litografi

Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Komposition med händer, signerad samt provtryck, ca 56x42 cm

776664

2020-05-26