619 - Porträtt av herre oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), herrporträtt, olja på duk, otydlig monogramsignatur, ca 27 x 21 cm

Krackeleringar

776665

2020-08-21