620 - Mansprofil oljemålning

620 - Mansprofil oljemålning
620 - Mansprofil oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), profil av ung man, olja på duk, osignerat, ca 18 x 16 cm

776668

2020-08-21