Skeppsmotiv, olja på duk

Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, Skeppsmotiv, olja på duk, signerad Zanetti, mått ca 98x68 cm

Åldersrelaterat slitage

776675

2020-05-26