621 - Kvinnoprträtt oljemålning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA JANSSON (1800-tal), äldre kvinna i svart, olja på duk, signerad Anna Jansson, ca 40 x 29 cm

776678

2020-08-21