621 - Kvinnoprträtt oljemålning
2020-08-21
776678
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANNA JANSSON (1800-tal), äldre kvinna i svart, olja på duk, signerad Anna Jansson, ca 40 x 29 cm