621 - Kvinnoprträtt oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ANNA JANSSON (1800-tal), äldre kvinna i svart, olja på duk, signerad Anna Jansson, ca 40 x 29 cm
Kuntoraportti
776678
Päivämäärä:
2020-08-21