622 - Mansporträtt oljemålning

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, olja på duk, osignerat, enkligt blyertspåskrift på ramen kan konstnären kan möjligen vara Robert Ekman, Finland, 1808-1873, ca 34 x 29 cm

Dukskador, hål, repor

776682

2020-08-21