622 - Mansporträtt oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, olja på duk, osignerat, enkligt blyertspåskrift på ramen kan konstnären kan möjligen vara Robert Ekman, Finland, 1808-1873, ca 34 x 29 cm
Dukskador, hål, repor
776682
2020-08-21