Hurts 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HURTS, för ritningar/ kartor, 1900-talets första hälft, betsad, med draghantag, höjd ca 75, 88x19 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, ytskador

776697

2020-05-27