Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1800-talets mitt, påskrift i krita under sits "Polissekreterarens avd", mahogny, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 59 cm
Klädsel med skador
776698
2020-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här