Orientmatta Bochara
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Bochara, varp och lugg av ull, röd bottenfärg, huvudmotiv med yttäckande oktogonmösnter, mått ca 130 x 106 cm
Bruks- och åldersrealterat slitage, skador på fransar och kanter
776699
2020-06-02