Orientmatta Bochara

Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara
Orientmatta Bochara

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Bochara, varp och lugg av ull, röd bottenfärg, huvudmotiv med yttäckande oktogonmösnter, mått ca 130 x 106 cm

Bruks- och åldersrealterat slitage, skador på fransar och kanter

776699

2020-06-02