Gavlar till parkbänk

Gavlar till parkbänk
Gavlar till parkbänk
Gavlar till parkbänk
Gavlar till parkbänk
Gavlar till parkbänk
Gavlar till parkbänk

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GAVLAR till parkbänk, (2) 1900-talets första hälft, vitmålat gjutjärn, höjd ca 75, djup 75 cm

Zustandsbeschreibung

Snerae bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage

776725

2020-05-27