Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GAVLAR till parkbänk, (2) 1900-talets första hälft, vitmålat gjutjärn, höjd ca 75, djup 75 cm
Zustandsbeschreibung
Snerae bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage
776725
2020-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner