Skrivbord med lådor i sarg

Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg
Skrivbord med lådor i sarg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, rektangulärt med tre utragbara lådor i sarg, valnötsfanér, beslag i mässing, höjd ca 73,5, 180 x 80 cm

Bruks- och åldersrealterat slitage, repor och märken på skriva

776728

2020-05-27