Harald Gallén akvarell

Harald Gallén akvarell
Harald Gallén akvarell
Harald Gallén akvarell
Harald Gallén akvarell
Harald Gallén akvarell
Harald Gallén akvarell
Harald Gallén akvarell
Harald Gallén akvarell

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

HARALD GALLÉN (1880-1931) Gammal trädstam, signerad samt daterad 1924, akvarell, 45x37 cm

Billnäs goes online

776729

2020-07-04