Auguste Anastasi oljemålning

Auguste Anastasi oljemålning
Auguste Anastasi oljemålning
Auguste Anastasi oljemålning
Auguste Anastasi oljemålning
Auguste Anastasi oljemålning
Auguste Anastasi oljemålning
Auguste Anastasi oljemålning
Auguste Anastasi oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUSTE ANASTASI (1820-1889): "Fountaine en Bretagne", olja på duk, ca 32x24,5 cm

Skador på ramen.

776733

2020-05-26