Väggpendyl Engström
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, krön i form av kärve, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, ca 65x35 cm, pendel finns
Nyckel saknas, urtavlans emalj med repor,
776744
2020-05-27