Spegel med konsolbord Karl Johan
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, fanerad i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, dekor av lagerkrans, bronserade detaljer, höjd ca 175+85, bredd 86 cm
Slitage, sprickor, löst list medföljer, fanerskador/släpp
776751
2020-05-27