Spegel med konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, fanerad i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, dekor av lagerkrans, bronserade detaljer, höjd ca 175+85, bredd 86 cm

Slitage, sprickor, löst list medföljer, fanerskador/släpp

776751

2020-05-27