Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 3 ljuspunkter, kromad, fotplatta i marmor, etikettmärkt Lyktan, höjd ca 205 cm
Brukslitage
776753
2020-05-27