Fritz Thaulow oljemålning

Fritz Thaulow oljemålning
Fritz Thaulow oljemålning
Fritz Thaulow oljemålning
Fritz Thaulow oljemålning
Fritz Thaulow oljemålning
Fritz Thaulow oljemålning
Fritz Thaulow oljemålning
Fritz Thaulow oljemålning

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FRITZ THAULOW (Norge 1847-1906): Vitmålad stuga med tegeltak, signerad Fritz Thaulow, olja på duk, ca 30x40 cm

776756

2020-05-27