Byrå 1800-tal, biedemeier

Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier
Byrå 1800-tal, biedemeier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-tal, biedemeier, 3-lådig, dekor av intarsia, fanér mahogny, höjd ca 87, 71x46 cm

Slitage/skador, fanérskador, lös list, nyckel saknas

776762

2020-05-28