Kvitto/inköåshållare
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KVITTO/INKÖPSHÅLLARE, 1900-talets första hälft, "För kooperativa kassakvitton", lackerad plåt, vändbara skyltar, höjd ca 31x17 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor
776775
Päivämäärä:
2020-05-28