Kvitto/inköåshållare

Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare
Kvitto/inköåshållare

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KVITTO/INKÖPSHÅLLARE, 1900-talets första hälft, "För kooperativa kassakvitton", lackerad plåt, vändbara skyltar, höjd ca 31x17 cm

Kuntoraportti

Slitage, repor

776775

Päivämäärä:

2020-05-28