Pulpet ek

Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 800 SEK

Beschreibung

PULPET, ek, omkring 1900, med slag, 4 lådor, höjd 97, 65x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, skador, blekt, fläckar

776778

2020-05-28