Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
PULPET, ek, omkring 1900, med slag, 4 lådor, höjd 97, 65x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, skador, blekt, fläckar
776778
2020-05-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner