Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
JONAS LINDVALL, "Miss Holly Barstol H63", barstolar, 1 par, STOLAB, undertill märkta, sitthöjd ca 78 cm
Brukslitage, smärre ytskador, en med fläckar
776783
2020-05-28