Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Vinternatt, Sandhamn, signerad och daterad Axel Sjöberg 07, akvarell, ca 41x57 cm
776784
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här