Rune Hassner gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSNER, Rune (1928-2003): Under paraplyet, stämpelsignerad a tergo Rune Hassner/ TIO, gelatinsilverfotografi, vintage, bildmått, ca 27x22 cm.
I passepartout.

PROVENIENS: Svensk privatsamling

776787

2020-06-01