Akvareller Kina

Akvareller Kina
Akvareller Kina
Akvareller Kina
Akvareller Kina

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

AKVARELLER, 1 par, på siden, Kina, 1900-talets mitt, motiv av blommor, kalligrafi, sigill, ca 40x25 cm

776790

2020-05-31