624 - C Walch oljemålning

624 - C Walch oljemålning
624 - C Walch oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

C WALCH (1800-/1900-tal), skäggig åldring med pipa, olja på pannå, ca 27 x 21 cm

776816

2020-08-21