625 - Mansporträtt akvarell

625 - Mansporträtt akvarell
625 - Mansporträtt akvarell
625 - Mansporträtt akvarell
625 - Mansporträtt akvarell
625 - Mansporträtt akvarell
625 - Mansporträtt akvarell

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1800-tal, (2) mansporträtt, osignerade, akvarell med täckvitt, ca 20 x 15 respektive 17 x 14 cm

776826

2020-08-21