Brasskydd mässing

Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing
Brasskydd mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKYDD, mässing, 1900-talets början, frontdekor av spiralvriden stav, på kulfötter, höjd ca 13, 136x37 cm

Slitage

776829

2020-05-26