626 - Kvinna med hatt oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kvinna med hatt och halsduk, otydlig signatur, olja på duk, ca 65 x 55 cm

776835

2020-08-21