Cartier Tank damarmbandsur
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARTIER, damur, Tank, 1980-tal, förgyllt sterlingsilver, manuell, mineralglas, boettnr. 3 249018, cal 78-1, originalläderband samt spänne i gulddoublé, 20,5x28 mm, manual
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, saknar krona, glas med repor, slitage
776841
2020-05-31