627 - Unge hr La Croix oljemålning

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

AUGUST MALMSTRÖM, möjligen, unge herr La Croix, olja på duk uppfordrad på pannå, osignerad men tillskriven á tergo, ca 18 x 14 cm.

776843

2020-08-21