Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
AUGUST MALMSTRÖM, möjligen, unge herr La Croix, olja på duk uppfordrad på pannå, osignerad men tillskriven á tergo, ca 18 x 14 cm.
776843
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här