628 - Oljemålning 1700-1800-tal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 1700/1800-tal, porträtt, olja på koppar på pannå, osignerad, ram från tiden, 21.5x16 cm

mindre skador

776847

2020-08-21