Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD / TRYMÅ, 1800-tal, med marmorskiva, bronserad skuren dekor, spegel, höjd ca 79, 65x32cm

Slitage, skiva med naggar

776861

2020-05-31