Jody Macdonald fotografi elefant
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JODY MACDONALD: "RAJAN V - The last of his kind", 2010/2014, fotografi, monterad på akrylglas, limited edition (edition of 150), ca 100x150 cm
Smärre slitage, smärre repor förekommer, smärre kantstött, certifikat saknas
776865
2020-05-31