Mats Sandeberg oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATS SANDEBERG (född 1939): Motiv från Stockholms Ström, signerad Sandeberg, olja på pannå, ca 90x90 cm
Kuntoraportti
776869
Päivämäärä:
2020-05-26