Mats Sandeberg oljemålning

Mats Sandeberg oljemålning
Mats Sandeberg oljemålning
Mats Sandeberg oljemålning
Mats Sandeberg oljemålning
Mats Sandeberg oljemålning
Mats Sandeberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATS SANDEBERG (född 1939): Motiv från Stockholms Ström, signerad Sandeberg, olja på pannå, ca 90x90 cm

Kuntoraportti

776869

Päivämäärä:

2020-05-26