Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
MONA HUSS WALIN (född 1944): BP-mack med utsikt mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad och daterad M. Huss W -79, 251/450, färglitografi, 64x50 cm
Ej examinerad ur ram
776876
2020-05-31