Mona Huss Walin

Mona Huss Walin
Mona Huss Walin

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

MONA HUSS WALIN (född 1944): BP-mack med utsikt mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad och daterad M. Huss W -79, 251/450, färglitografi, 64x50 cm

Ej examinerad ur ram

776876

2020-05-31