Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
500 EUR
HEUER, Stoppur, 1/10 second split seconds kronograf, stål och aluminium, diameter 65 mm, referensnr 11.402, caliber 7711, 1970/80-tal.
Billnäs goes online
Bruksslitage.
776893
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här