Heuer split seconds kronograf

Heuer split seconds kronograf
Heuer split seconds kronograf
Heuer split seconds kronograf
Heuer split seconds kronograf
Heuer split seconds kronograf
Heuer split seconds kronograf

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

500 EUR

HEUER, Stoppur, 1/10 second split seconds kronograf, stål och aluminium, diameter 65 mm, referensnr 11.402, caliber 7711, 1970/80-tal.

Billnäs goes online

Bruksslitage.

776893

2020-07-02